RSS feed for Sting in 'Dune'
  • Things to Come

    ★★★½

  • Francofonia

    ★★★

  • Nightcrawler

    ★★

  • Elephant Song

    ★★½

  • This Is My Land

    ★★★½

  • White Bird in a Blizzard

    ★★★

  • Black Coal, Thin Ice

    ★★½

  • 22 Jump Street

    ★★½

  • Clouds of Sils Maria

    ★★★½

  • Mommy

    ★★

  • Two Days, One Night

    ★★★★

  • The Rover

    ★★★½

  • It Follows

    ★★★½

  • Mr. Turner

    ★★★

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★

  • Godzilla

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man 2

  • Neighbors

    ★★★

  • Journey to the West

    ★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★½

  • Non-Stop

    ★★★★★

  • Whiplash

    ★★★

  • Wrong Cops

    ★★★

  • The Kingdom of Dreams and Madness

    ★★★

  • Her

    ★★★½

  • Blue Caprice

    ★★★

  • The Double

    ★★½

  • Tom at the Farm

    ★★★½

  • Prisoners

    ★★★

  • Jodorowsky's Dune

    ★★★

  • Under the Skin

    ★★★★★

  • Drinking Buddies

    ★★★

  • Jug Face

    ★★★½

  • We're the Millers

    ★½

  • Snowpiercer

    ★★★★

  • Kick-Ass 2

    ★½

  • The Immigrant

    ★★★½

  • The Congress

    ★★★

  • Phantom

    ★★★★★

  • Particle Fever

    ★★★½

  • This Is the End

    ★★★

  • Only Lovers Left Alive

    ★★★★

  • Only God Forgives

    ★★★★½

  • Inside Llewyn Davis

    ★★★★★

  • Like Father, Like Son

    ★★★

  • Stranger by the Lake

    ★★★★

  • The Past

    ★★★½

  • A Touch of Sin

    ★★★★½

  • Star Trek Into Darkness

    ★★★½

  • Iron Man 3

    ★★½

  • Upstream Color

    ★★★★★

  • The Conjuring

    ★★★½

  • Moebius

    ★★★

  • Oz the Great and Powerful

    ★½

  • Gloria

    ★★★

  • Side Effects

    ★★★½

  • Touchy Feely

    ★★★½

  • Ain't Them Bodies Saints

    ★★★

  • Interior. Leather Bar.

    ★★★★★

  • This Is 40

    ★½

  • Sightseers

    ★★★½

  • The Comedy

    ★★★★

  • Cloud Atlas

    ★½

  • Skyfall

    ★★★

  • Looper

    ★★★★

  • Like Someone in Love

    ★★★★½

  • Smashed

    ★★★

  • Girl Most Likely

  • Spring Breakers

    ★★★★½

  • Pieta

    ★★★★

  • Something in the Air

    ★★★★½

  • To the Wonder

    ★★★