Sort by
  • The Substitute

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Soft & Quiet

    ★★★★

  • Porn and Ice Cream

    ★★★★

  • El Fuego de la Pasión

    ★★★★★

  • The Tinder Swindler

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Today We Fix the World

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Wandering Heart

    ★★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★½

  • Fever Dream

    ★★★★

  • To Kill the Beast

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • North Terminal

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Finde

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Hellbender

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Nitram

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • The Innocents

  • The Medium

    ★★★½

  • Great Freedom

  • After Yang

    ★★★★★

  • Val

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Los visionadores

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Dog Who Wouldn't Be Quiet

    ★★★★

  • Pleasure

  • Censor

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Future is an Angel and a Smile

    ★★★★

  • The Call

    ★★★

  • The Siamese Bond

    ★★★★

  • Notes for My Son

  • Riders of Justice

  • La vida dormida

    ★★★★★

  • Carmel: Who Killed Maria Marta?

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Leonor

    ★★★

  • Coven

    ★★★★

  • This Is Paris

  • Nomadland

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • New Order

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • The Human Voice

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Rafa, His Dad and Me

    ★★★½

  • The Crimes That Bind

    ★★★

  • Shithouse

    ★★★½

  • Devil's Chapel

    ★★★

  • Host

    ★★★★

  • Double Talk II

    ★★★

  • Last Call

    ★★★★

  • The Rental

    ★★★

  • I May Destroy You

    ★★★★½