• Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • American Greed: James McGill

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★★

  • Pixar 2021 Disney+ Day Special

    ★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

    ★★

  • Dopesick

    ★★★★

  • Maid

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Akakiri

    ★★★

  • Lop & Ochō

    ★★★½

  • The Elder

    ★★★★

  • T0-B1

    ★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★★★

  • The Village Bride

    ★★★★

  • The Twins

    ★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • Family Guy COVID-19 Vaccine Awareness PSA

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Grand Tour Presents: Lochdown

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Borat: VHS Cassette of Material Deemed “Sub-acceptable” By Kazakhstan Ministry of Censorship and Circumcision

    ★★★★

  • Borat’s American Lockdown & Debunking Borat

    ★★★★

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★

  • F9

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★