Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Idina Menzel: Which Way to the Stage?

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★

  • TÁR

    ★★★½

  • The Patient

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Beast

    ★★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★½

  • The Little Guy

    ★★½

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Magnum Opus

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Hollywood Stargirl

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★½

  • The Dropout

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Dog

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★½

  • Living

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★★