Dave has logged 15 entries for films during March 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Hello, My Name Is Doris

Hello, My Name Is Doris

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Sleeping with Other People

Sleeping with Other People

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Steve Jobs

Steve Jobs

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Diary of a Wimpy Kid

Diary of a Wimpy Kid

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Zootopia

Zootopia

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Grandma

Grandma

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
10 Cloverfield Lane

10 Cloverfield Lane

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Victoria

Victoria

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
He Named Me Malala

He Named Me Malala

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
99 Homes

99 Homes

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Becoming Mike Nichols

Becoming Mike Nichols

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
About Elly

About Elly

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Room

Room

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Intern

The Intern

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry