Sort by
  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Fast X

    ★★

  • Blood & Gold

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Hypnotic

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • The Gold

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★

  • Plane

    ★★★

  • Furies

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • Lost Bullet 2

    ★★★½

  • The Year I Started Masturbating

    ★★

  • Stewart Lee: Tornado

    ★★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Alice, Darling

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Stewart Lee: Snowflake

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★½

  • I Came By

    ★★

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★½

  • Rogue Agent

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★

  • The Other Fellow

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • What Is a Woman?

    ★½

  • Elvis

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

  • Plan 75

    ★★★

  • The Stranger

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Slash/Back

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • Chernobyl: The Lost Tapes

    ★★★

  • Studio 666

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★½

  • Something in the Dirt

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • The Royal Treatment

    ★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★