Sort by
  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Visitor

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★★

  • V for Vengeance

    ★★★★★

  • Unhuman

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★★★

  • Spell

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★★

  • Crawl

    ★★★★★

  • Pet Sematary

    ★★★★★

  • Overlord

    ★★★★★

  • Book Club

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★★★

  • mother!

    ★★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★★★

  • Office Christmas Party

    ★★★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • World War Z

    ★★★★★

  • Pain & Gain

    ★★★★★

  • Hugo

    ★★★★★

  • Scream 4

    ★★★★★

  • Shutter Island

    ★★★★★

  • Revolutionary Road

    ★★★★★

  • Brideshead Revisited

    ★★★★★

  • Cloverfield

    ★★★★★

  • The Kite Runner

    ★★★★★

  • There Will Be Blood

    ★★★★★

  • Paranormal Activity

    ★★★★★

  • No Country for Old Men

    ★★★★★

  • Becoming Jane

    ★★★★★

  • Zodiac

    ★★★★★

  • The Queen

    ★★★★★

  • Last Holiday

    ★★★★★

  • War of the Worlds

    ★★★★★

  • The Aviator

    ★★★★★

  • Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events

    ★★★★★

  • Mean Girls

  • The Prince & Me

    ★★★★★

  • Bad Santa

    ★★★★★

  • Seabiscuit

    ★★★★★

  • The Hours

    ★★★★★

  • Catch Me If You Can

    ★★★★★

  • Gangs of New York

    ★★★★★

  • Star Trek: Nemesis

    ★★★★★

  • Chicago

    ★★★★★

  • The Ring

    ★★★★★

  • Frida

    ★★★★★

  • Minority Report

    ★★★★★

  • Iris

    ★★★★★

  • Vanilla Sky

    ★★★★★

  • The Ladies Man

    ★★★★★

  • Gladiator

    ★★★★★

  • Wonder Boys

    ★★★★★

  • Scream 3

    ★★★★★

  • The Talented Mr. Ripley

    ★★★★★

  • Mansfield Park

    ★★★★★

  • Superstar

    ★★★★★

  • Double Jeopardy

    ★★★★★

  • American Beauty

    ★★★★★

  • The Haunting

    ★★★★★