RSS feed for Paranoyer
  • Commando

    ★★★★

  • Kill List

    ★★½

  • Of Fathers and Sons

    ★★★

  • Spoor

    ★★★

  • Rampage

    ★★★

  • The Endless

    ★★½

  • Game Night

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★½

  • Await Further Instructions

    ★★★

  • Death Wish

    ★½

  • Death Wish

    ★★½

  • Louise by the Shore

    ★★★★

  • Every Day

    ★★½

  • Surviving in Demmin

    ★★★★

  • Daheim sterben die Leut'

    ★★★★

  • Asterix: The Secret of the Magic Potion

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★★