Sort by
  • JUNG_E

  • Amber: The Girl Behind the Alert

    ★★★

  • There's Something Wrong with the Children

  • Dog Gone

    ★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★½

  • This Place Rules

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • A Wonderful Time of the Year

    ½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Strange World

    ★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • The Takeover

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Significant Other

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • My Best Friend's Exorcism

  • Bring It On: Cheer Or Die

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Patton Oswalt: We All Scream

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Whale

    ½

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • They/Them

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Persuasion

  • Where the Scary Things Are

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • The Princess

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Hollywood Stargirl

    ★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

    ★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Firestarter

  • Our Father

    ★★★½

  • Meltdown: Three Mile Island

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • The Northman

    ★★★½

  • FLATWOODS

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • The Bubble

    ½

  • RRR

    ★★★★½

  • Moonshot

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½