• Don't Tell a Soul

    ★★½

  • Antebellum

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • 7500

    ★★★

  • Vacancy

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • The Descent

    ★★★★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Evil Genius

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Rabid

    ★★★