RSS feed for ParkerVEVO
  • The Search For The Worst

    ★★★★★

  • Friday the 13th

    ★★

  • Slacker

    ★★

  • An Alan Smithee Film: Burn, Hollywood, Burn

  • Blue Is the Warmest Color

    ★★★

  • Bloodsport

    ★½

  • Edward Scissorhands

    ★★★

  • Frozen II

    ★★

  • The Social Network

    ★★★★

  • Lone Wolf McQuade

    ★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★

  • Charlie and the Chocolate Factory

    ★½

  • Aladdin

    ★★★½

  • Predator

    ★★★

  • Shaun of the Dead

    ★★★★½

  • The World's End

    ★★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Jurassic World

    ★★½