Sort by

PartHydroMan has logged 22 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
Better Watch Out

Better Watch Out

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Slayer: The Repentless Killogy

Slayer: The Repentless Killogy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Jesus, The Total Douchebag

Jesus, The Total Douchebag

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Gremlin

Gremlin

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
DeepStar Six

DeepStar Six

1989
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Radical Jack

Radical Jack

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Liquid Sky

Liquid Sky

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Coming of Sin

The Coming of Sin

1978
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Hell House LLC

Hell House LLC

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Doll Syndrome

Doll Syndrome

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Hi-8 (Horror Independent 8)

Hi-8 (Horror Independent 8)

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Battle for the Lost Planet

Battle for the Lost Planet

1986
×
★★★★
Edit this entry  
09
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Superchick

Superchick

1973
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Revenge

Revenge

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Don't Go in the Woods

Don't Go in the Woods

1981
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Lords of Chaos

Lords of Chaos

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
C.H.U.D.

C.H.U.D.

1984
×
★★★½
Edit this entry  
18
Vampire Hookers

Vampire Hookers

1978
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Dungeon of Harrow

The Dungeon of Harrow

1962
×
★★
Read the review Edit this entry