Sort by
  • Pathaan

    ★★★½

  • Lost Bullet 2

    ★★★★

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★★

  • Open Doom Crescendo

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • The Princess

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Morbius

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Something in the Dirt

    ★★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Asakusa Kid

    ★★★

  • New York Ninja

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • One More Shot

    ★★★½

  • Vengeance Is Mine, All Others Pay Cash

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • F9

    ★★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Major Grom: Plague Doctor

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Saloum

    ★★★★½

  • Caution, Hazardous Wife: The Movie

    ★★½

  • Nobody

    ★★

  • THE FABLE: The Killer Who Doesn't Kill

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • Monster Hunter

    ★★★★½

  • Skylines

    ★★★★★

  • Night in Paradise

    ★★★★½

  • The Paper Tigers

    ★★★★

  • Tenet

    ★½

  • The Day of Destruction

    ★★★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Money Plane

    ★★½

  • Get the Hell Out

    ★★★★

  • Lost Bullet

    ★★★★

  • Beyond the Infinite Two Minutes

    ★★★★★

  • Debt Collectors

    ★★★½

  • Extraction

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • John Was Trying to Contact Aliens

    ★★★★

  • My Spy

    ★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★½

  • Lupin III: The First

    ★★★½

  • Labyrinth of Cinema

    ★★★★★

  • Special Actors

    ★★★½

  • On-Gaku: Our Sound

    ★★★★½

  • Synchronic

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★★

  • The Fable

    ★★★½

  • Avengement

    ★★★★