• Challenger: The Final Flight

  • Fear City: New York vs The Mafia

  • McMillion$

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Queen & Slim

  • Frozen II

    ★★★★

  • Jexi

  • Gemini Man

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★

  • Matt

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Marooned

  • Parasite

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Tread

  • Official Secrets

    ★★★½

  • Before You Know It

    ★★★½

  • Memory: The Origins of Alien

  • Wild Love

  • Fyre

    ★★★½

  • Fyre Fraud

    ★★

  • Dumplin'

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Ostrich Politic

  • The Stained Club

  • Best Friend

  • Bob Lazar: Area 51 and Flying Saucers

    ★★

  • Venom

    ★★★

  • American Dharma

  • The Old Man & the Gun

  • First Man

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Game Changer

  • Purl

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

  • Avengers: Infinity War

  • Catwalk: Tales from the Catshow Circuit

  • Annihilation

    ★★★★★

  • Peter Rabbit

  • Black Panther

    ★★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • The Current War

    ★★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • It

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★

  • Doctor Strange

    ★★½

  • Black Mirror: Nosedive

  • The Autopsy of Jane Doe

  • Arrival

    ★★★★½

  • Finding Dory

    ★★★★½

  • Paterson

    ★★★★★