• The House

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Hilda and the Mountain King

  • Death to 2021

  • Te Deseo Lo Mejor

  • Yearly Departed

    ★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • A California Christmas: City Lights

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • P FKN R

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

  • VOIR

    ★★★★

  • Mixtape

    ★★★½

  • Christmas ...Again?!

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • A Castle for Christmas

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • A Man Named Scott

    ★★★

  • Love Hard

    ★★

  • Red Notice

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Night Teeth

    ★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Robin Robin

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Savage X Fenty Show Vol. 3

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★½

  • Wolf

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Twenty Something

    ★★★★½

  • Vacation Friends

    ★★★½

  • He's All That

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Respect

    ★★★½

  • No. 2 to Kettering

  • Going Home

    ★★★★½

  • Crosswalk

  • Vivo

    ★★★★

  • Resort to Love

    ★★½