Sort by
  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Machine Gun Kelly's Life In Pink

    ½

  • There's No End

    ★★★★

  • Hypostasis

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Memoria

    ★★★½

  • Q: Into the Storm

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Amperland, NY

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Stardust

    ½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★★½

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Abortion Helpline, This Is Lisa

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

  • Midsommar

    ★★★★

  • Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Diego Maradona

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Leaving Neverland

    ★★★½

  • The Aftermath

    ★★

  • The Farewell

    ★★★½

  • Easter Snap

    ★★★½

  • Welcome to Marwen

  • Vice

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★½

  • Bird Box

  • Baby Frankenstein

    ½

  • Bohemian Rhapsody

    ★½

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★½

  • Overlord

    ★★★

  • Quincy

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★½

  • Widows

    ★★½

  • This Changes Everything

    ★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • At Eternity's Gate

    ★★★★½

  • The Biggest Little Farm

    ★★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★½

  • Suspiria

    ★★★★½

  • The Favourite

    ★★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★

  • First Man

    ★★½

  • Roma

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½