• Squid Game

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Bird Box

    ½

  • It

    ★★★

  • The Mummy

    ½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★

  • Get Out

    ★★★½

  • Scream 4

    ½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★

  • Toy Story 3

    ★★★★

  • The Book of Eli

    ★★★★★

  • I Am Legend

    ★★★

  • Resident Evil: Extinction

    ½

  • Little Man

    ½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

    ★★★

  • Big Momma's House 2

    ½

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

  • Constantine

    ★★

  • School of Rock

    ★★★

  • Resident Evil

    ★½

  • Rush Hour 2

    ★★½

  • Donnie Darko

    ★★★★

  • The Emperor's New Groove

    ★★★★

  • Memento

    ★★★★

  • American Psycho

    ★★★★

  • Toy Story 2

    ★★★★

  • Fight Club

    ★★★★★

  • Rush Hour

    ★★½

  • Space Jam

    ★★★★★

  • Toy Story

    ★★★★

  • Se7en

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • The Mask

    ★★★½

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★★

  • Raging Bull

    ★★★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★½