Sort by
  • The Covenant

    ★½

  • Sky High

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Quelques veuves de Noirmoutier

    ★★★½

  • The Little Story of Gwen from French Brittany

    ★★★

  • The Beaches of Agnès

    ★★★★★

  • Cléo from 5 to 7: Remembrances and Anecdotes

    ★★★

  • Agnès Varda: From Here to There

    ★★★★

  • A British Horror Film

    ★★½

  • Dazed and Confused

    ★★★★★

  • Batman & Robin

    ★★★★★

  • Barnyard

    ★★

  • Lost in Space

    ★★

  • Captain Sparky vs. The Flying Saucers

    ★★½

  • Ydessa, the Bears and etc.

    ★★★½

  • One Minute for One Image

    ★★★

  • Ulysse

    ★★★★

  • Faces Places

    ★★★★½