Sort by

Patrick has logged 17 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Knight of Cups

Knight of Cups

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
To the Wonder

To the Wonder

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Thin Red Line

The Thin Red Line

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Youngblood

Youngblood

1986
×
★½
Edit this entry  
20
Days of Heaven

Days of Heaven

1978
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Badlands

Badlands

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Shadow

Shadow

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Teen Titans Go! To the Movies

Teen Titans Go! To the Movies

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Heat

Heat

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry