Sort by

Patrick has logged 17 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Tenet

Tenet

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Teen Wolf

Teen Wolf

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Supergirl

Supergirl

1984
×
★★½
Edit this entry  
27
The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

2021
×
★★★★
Edit this entry  
27
Jason Goes to Hell: The Final Friday

Jason Goes to Hell: The Final Friday

1993
×
★★
Edit this entry  
26
The Cable Guy

The Cable Guy

1996
×
★★★½
Edit this entry  
26
Menace II Society

Menace II Society

1993
×
★★★★
Edit this entry  
16
Cube

Cube

1997
×
★★★
Edit this entry  
15
The Grudge

The Grudge

2004
×
★★★
Edit this entry  
13
Silent Hill

Silent Hill

2006
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Texas Chainsaw Massacre

The Texas Chainsaw Massacre

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
The Ring

The Ring

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Jackie Chan: My Stunts

Jackie Chan: My Stunts

1999
×
Read the review Edit this entry  
07
Mr. Nice Guy

Mr. Nice Guy

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Hustler White

Hustler White

1996
×
★★★★
Edit this entry