Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★

  • Mutt

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Shortcomings

    ★★★

  • Fair Play

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

  • Disenchanted

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • The Munsters

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • About Fate

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Good Mourning

    ★★

  • Firestarter

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★