• Blasted

    ★★★

  • The Man From Toronto

    ★★½

  • Revealer

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★½

  • The Valet

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Offer

    ★★★★½

  • Virus:32

    ★★★

  • Choose or Die

  • Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Bubble

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ½

  • Rescued by Ruby

    ★★★

  • Adam by Eve: A Live in Animation

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Cellar

    ★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Weekend Away

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★

  • UFO

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Heart Shot

    ★★★

  • Fistful of Vengeance

    ★★½

  • Bigbug

    ★★★

  • Uncharted

    ½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Moonfall

  • Home Team

    ★★½

  • The Pirates: The Last Royal Treasure

    ★★★

  • The Royal Treatment

    ★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Brazen

  • Scream

    ★★★

  • First Person Shooter

    ½

  • Death to 2021

  • The King's Man

    ★★★

  • Mother/Android

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Live in Front of a Studio Audience: The Facts of Life and Diff'rent Strokes

    ★★½

  • Mixtape

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Black Friday

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Father Christmas Is Back

  • Love Hard

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★