Sort by
  • M3GAN

    ★★★

  • Capturing the Killer Nurse

    ★★★½

  • Matriarch

    ★★½

  • Grimcutty

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★★

  • Devil in Ohio

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Echoes

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Room 203

    ★★

  • The Twin

    ★★★

  • Morbius

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Umma

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Weekend Away

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Chernobyl: The Lost Tapes

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • The Ledge

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Nanny

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • The Curse of La Patasola

    ★½

  • Scream

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Causality

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Duyster

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Eternals

    ★★★

  • The Exorcism of God

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • The Manor

    ★★½

  • My Best Friend Anne Frank

    ★★★½

  • Like Dogs

    ★★★

  • The Addams Family 2

    ★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Intrusion

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • The Last Rite

  • The Voyeurs

    ★★★