Sort by

Páll Kristinn has logged 21 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Final Destination 3

Final Destination 3

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Final Destination 2

Final Destination 2

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Cats

Cats

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Final Destination 3

Final Destination 3

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Chill Out, Scooby-Doo!

Chill Out, Scooby-Doo!

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Cats

Cats

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Scooby-Doo! Pirates Ahoy!

Scooby-Doo! Pirates Ahoy!

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Scooby-Doo! Abracadabra-Doo

Scooby-Doo! Abracadabra-Doo

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Cats

Cats

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Scooby-Doo on Zombie Island

Scooby-Doo on Zombie Island

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Scoob!

Scoob!

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Lords of Chaos

Lords of Chaos

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Boondock Saints II: All Saints Day

The Boondock Saints II: All Saints Day

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry