RSS feed for Paul
  • Heat

    ★★★★★

  • Inside Llewyn Davis

    ★★★★½

  • Headhunters

    ★★★½

  • Victim

    ★★★½

  • Tracks

    ★★★½

  • Enough Said

    ★★★½

  • Breaking the Waves

    ★★★★½

  • The Tree of Life

    ★★★★

  • Thief

    ★★★★½

  • The Truman Show

    ★★★★★

  • Il Bidone

    ★★½

  • Boogie Nights

    ★★★★★

  • The Day the Earth Caught Fire

    ★★★★

  • Sideways

    ★★★★★

  • Killing Them Softly

    ★★★

  • The Killing of a Chinese Bookie

    ★★½

  • Downfall

    ★★★★★

  • The Killers

    ★★★★½