Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Nada Que Ver

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Maquíllame Otra Vez

    ★★★

  • Sharper

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Dive

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★★

  • Till

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • The Kings of the World

    ★★★★

  • Noise

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • The Substitute

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Son

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • The Secret Of Dr. Grinberg

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Tad, the Lost Explorer and the Emerald Tablet

  • Inside the Mind of a Cat

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Chile '76

    ★★★½

  • Pacifiction

    ★★½

  • Close

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • The Five Devils

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • R.M.N.

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★½

  • Corsage

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • EO

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★