• South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Ciao Alberto

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Twenty Something

    ★★★

  • Nona

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

  • Bergman Island

    ★★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Annette

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Save Ralph

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • South Park Vaccination Special

  • Us Again

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Khaite FW21

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★

  • Burrow

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Shithouse

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Red, White and Blue

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

  • Mangrove

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★½

  • Lovers Rock

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Mainstream

    ★★