Sort by
  • No Sudden Move

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Boogie Nights

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Jackass Number Two

    ★★★½

  • Jackass 3D

    ★★★★

  • Jackass: The Movie

    ★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • Voyage of the Rock Aliens

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Annette

    ★★★★★

  • The Long Goodbye

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ½

  • Maggie Simpson in The Longest Daycare

    ★★★

  • The Woman in the Window