Sort by
  • You People

    ★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Halloween Ends

    ★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • About Fate

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Thing from the Factory by the Field

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★

  • Kimi

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★

  • Living

    ★★★

  • When You Finish Saving The World

    ★★½

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • AI and I

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Love Hard

    ★½

  • The Christmas Promise

    ½

  • Christmas in My Heart

    ½

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★