PazGuibelalde has logged 15 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
I'm No Longer Here

I'm No Longer Here

2019
×
★★★
Edit this entry  
27
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Edit this entry  
17
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★½
Edit this entry  
15
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★½
Edit this entry  
14
Malena

Malena

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Mank

Mank

2020
×
★★★★
Edit this entry  
24
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
12
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★½
Edit this entry  
11
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★½
Edit this entry  
09
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★★
Edit this entry  
05
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Conversation

The Conversation

1974
×
★★★
Edit this entry  
01
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mary Queen of Scots

Mary Queen of Scots

2018
×
★★★
Edit this entry