Sort by

Pierce has logged 10 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
05
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★½
Edit this entry  
17
X

X

2022
×
★★½
Edit this entry  
07
Ambulance

Ambulance

2022
×
★★½
Edit this entry  
26
Belfast

Belfast

2021
×
★★★
Edit this entry  
26
CODA

CODA

2021
×
★★
Edit this entry  
11
The Batman

The Batman

2022
×
★★★½
Edit this entry  
05
I Want You Back

I Want You Back

2022
×
★★
Edit this entry  
13
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★½
Edit this entry  
21
The Tragedy of Macbeth

The Tragedy of Macbeth

2021
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★
Edit this entry