• Hamilton

    ★★★★★

  • Stargirl

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • The Perfect Date

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Benchwarmers 2: Breaking Balls

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★★

  • The Kissing Booth

    ★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Den of Thieves

    ★★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★

  • Central Intelligence

    ★★½

  • Now You See Me 2

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Allegiant

    ★★★

  • Pixels

    ★★★

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Paper Towns

    ★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • Get Hard

    ★★★

  • Insurgent

    ★★★½

  • The DUFF

    ★★½

  • The Interview

    ★★½

  • The Judge

    ★★★½

  • Divergent

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★½

  • Neighbors

    ★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Frozen

    ★★★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★½

  • Delivery Man

    ★★½

  • The Internship

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★★

  • 42

    ★★★★

  • Identity Thief

    ★★★

  • Wreck-It Ralph

    ★★★★

  • Pitch Perfect

    ★★★★½

  • Brave

    ★★★

  • The Avengers

    ★★★★½

  • The Hunger Games

    ★★★½

  • Geek Charming

    ★★★½

  • The Muppets

    ★★★★

  • Fast Five

    ★★★★★

  • Soul Surfer

    ★★★½

  • FRED: The Movie

    ½

  • Camp Rock 2: The Final Jam

    ★★★

  • Dinner for Schmucks

    ★★★½

  • Iron Man 2

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • She's Out of My League

    ★★½

  • Starstruck

    ★★★★

  • Hannah Montana: The Movie

    ★★

  • Paul Blart: Mall Cop

    ★★★½

  • Bolt

    ★★★

  • WALL·E

    ★★★★★

  • Camp Rock

    ★★★★½

  • The Incredible Hulk

    ★★★½

  • Iron Man

    ★★★★

  • 21

    ★★★★

  • Semi-Pro

    ★★★★

  • Alvin and the Chipmunks

    ★★★★★

  • Bee Movie

    ★★★

  • Superbad

    ★★★

  • Hot Rod

    ★★★½

  • Nancy Drew

    ★★★