Sort by
  • FIFA Uncovered

    ★★★

  • She Said

    ★★★★

  • The Redeem Team

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Untrapped: The Story of Lil Baby

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Rescue

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Souvenir: Part II

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • The Lost Leonardo

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • The Fallout

    ★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Tiger

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★★½

  • Mank

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Soul

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Another Round

    ★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★

  • The Rental

    ★★½

  • The King of Staten Island

    ★★

  • The Last Dance

    ★★★★

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★

  • All the Bright Places

    ★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Save Yourselves!

    ★★½

  • Kajillionaire

    ★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Black Bear

    ★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • I'm No Longer Here

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Ema

    ★★★