• The Great Satan

    ★★★★

  • SuperFly

    ★★★★

  • Fatal Pulse

    ★★★★½

  • Hotel Artemis

    ★★★★

  • Knife+Heart

    ★★★★★

  • Journey to the Forbidden Valley

    ★★½

  • Under the Silver Lake

    ★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Taiwan Night Market

    ★★★★★

  • Grindsploitation 4: Meltsploitation

    ★★★

  • Tremors: A Cold Day in Hell

    ★★½

  • Daphne & Velma

    ★★★★

  • More Blood!

    ★★★½

  • Housesitters

    ★★★½

  • The Week Of

    ★★★½

  • Puppet Master: The Littlest Reich

  • Evil Bong 777

    ★★½

  • Knuckleball

    ★★★½

  • Rampage

    ★★★½

  • Anunnaki

    ★★

  • The Flatwoods Monster: A Legacy of Fear

    ★★★

  • Dead by Midnight (11PM Central)

    ★★★

  • God's Not Dead: A Light in Darkness

    ★★½

  • The Ranger

    ★★★★½

  • Scadpocalypse

    ★★★

  • Blockers

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★★½

  • Relaxer

    ★★★★½

  • Support the Girls

    ★★★★½

  • Blood Fest

    ★★½

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★

  • Death Wish

    ★★★★

  • Devil's Tree: Rooted Evil

    ★½

  • Galaxy Lords

    ★★★½

  • Alien Psychosis

    ½

  • Unsane

    ★★★★½

  • Hellraiser: Judgment

  • Atlantic Rim: Resurrection

    ★★½

  • Winchester

    ★★★

  • Adrenochrome

    ★★★

  • They Remain

    ★★

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★½

  • Madeline's Madeline

    ★★★★

  • Savage Youth

  • Assassination Nation

    ★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Nancy

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Deadtime Tales

    ★★★

  • Insidious: The Last Key

  • Bigfoot Country

  • Day of the Dead: Bloodline

    ★½

  • Blood Prism

    ★★★

  • Love & Saucers

    ★★★★

  • Night Howl

    ★★★½

  • Gremlins: Recall

    ★★★

  • Werewolves of the Third Reich

    ★★½

  • Hostage for Christmas

    ★★★

  • Things 4

    ★★★

  • Santa Stole Our Dog: A Merry Doggone Christmas!

    ★★★★

  • Beyond The Spectrum: The Underground

    ★★★½

  • It Kills: Camp Blood 7

    ★★★½

  • One Cut of the Dead

    ★★★★½

  • Bloody Drama

    ★★½

  • Arthur and the Haunted Tree House

    ★★★★

  • House Shark

    ★★★

  • The Dancing Pumpkin and the Ogre's Plot

    ★★★★

  • Boo 2! A Madea Halloween

    ★★★½

  • Invasion on Chestnut Ridge

    ★★★½

  • Too Funny to Fail: The Life & Death of The Dana Carvey Show

    ★★★

  • Hellitosis: The Legend of Stankmouth

    ★★★