Sort by
  • Zom 100: Bucket List of the Dead

    ★★★

  • The Monkey King

    ★★

  • Nimona

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • JUNG_E

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Troll

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Black Adam

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Drifting Home

    ★★★½

  • Medieval

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Morbius

  • The Lost City

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Bubble

    ★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Child of Kamiari Month

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★

  • Monster Hunter: Legends of the Guild

  • Luca

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • The Sleepover

  • A Whisker Away

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Mulan

    ★★½

  • Onward

    ★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

  • Frozen II

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Abominable

    ★★½

  • Just Mercy

    ★★★★

  • Joker

    ★★★