Sort by

Paul has logged 11 entries for films during March 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Creed II

Creed II

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Journey 2: The Mysterious Island

Journey 2: The Mysterious Island

2012
×
★★
Edit this entry  
24
The Wind Rises

The Wind Rises

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Ip Man 3

Ip Man 3

2015
×
★★★
Edit this entry  
18
Zathura: A Space Adventure

Zathura: A Space Adventure

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Prince of Egypt

The Prince of Egypt

1998
×
★★★
Edit this entry  
11
Creed

Creed

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Rush Hour 3

Rush Hour 3

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The Secret World of Arrietty

The Secret World of Arrietty

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mission: Impossible – Fallout

Mission: Impossible – Fallout

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Puss in Boots

Puss in Boots

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry