Daniel has logged 16 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
How About Adolf?

How About Adolf?

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
Oxygen

Oxygen

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Gaia

Gaia

2021
×
★★½
Edit this entry  
20
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Edit this entry  
19
Caveat

Caveat

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Extreme Job

Extreme Job

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Voice of Silence

Voice of Silence

2020
×
★★★★
Edit this entry  
18
Kandisha

Kandisha

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Taste of Cherry

Taste of Cherry

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Alone

Alone

2020
×
★★½
Edit this entry  
08
The Devils

The Devils

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
My Dinner with Andre

My Dinner with Andre

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Edit this entry