• Red Notice

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Night Teeth

    ★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Kate

    ★★½

  • Halloween Kills

    ½

  • Free Guy

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Coming 2 America

    ★½

  • Boss Level

    ★★★

  • All My Friends Are Dead

    ★★½

  • A California Christmas

    ★½

  • The Dry

    ★★½

  • Just Another Christmas

    ★★½

  • Cadaver

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Flashback

    ★★★½

  • Black Box

    ★★

  • Sightless

  • The Paramedic

    ★½

  • Violation

    ★★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Come True

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★★

  • The Speed Cubers

    ★★★½

  • Follow Me

    ★★½

  • #Alive

    ★★½

  • Becky

    ★★★

  • Dangerous Lies

  • Rising High

    ★★

  • Coffee & Kareem

    ★★

  • The Occupant

    ★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★½

  • Spenser Confidential

    ★★

  • The Hater

    ★★

  • The Intruder

    ½

  • Isi & Ossi

    ★½

  • Nightlife

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Bad Hair

  • His House

    ★★★

  • The Man Standing Next

    ★★½

  • The Night

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • My Spy

  • Yummy

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★★★

  • Coma

    ★★

  • The Perfect Secret

    ★★★

  • Deathcember

    ★★

  • 21 Bridges

    ★★½

  • Countdown

    ★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Code 8

    ★★★

  • Fractured

    ★★

  • VFW

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • 3 from Hell

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Furie

    ★★

  • Synchronic

  • Knives Out

    ★★★★