Sort by

PEDRO ✨ has logged 17 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Tô Ryca!

Tô Ryca!

2016
×
Edit this entry  
30
Hot Pursuit

Hot Pursuit

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Disobedience

Disobedience

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Croods: A New Age

The Croods: A New Age

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
F9

F9

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
Read the review Edit this entry  
11
The Commuter

The Commuter

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Age of Adaline

The Age of Adaline

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Intern

The Intern

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Stepmom

Stepmom

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Till Death

Till Death

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
National Lampoon's Vacation

National Lampoon's Vacation

1983
×
★★★
Edit this entry  
02
Till Death

Till Death

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry