Sort by
  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Stéphane

    ★★★★★

  • Scream VI

  • After

  • Bad Living

  • Perfect Addiction

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

  • Claudio's Song

  • A Folded Ocean

  • Honeymoon at Cold Hollow

  • Babylon

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

  • Pipes

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Meantime

  • Smile

    ★★★★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • Under the Influence

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

  • The Menu

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

  • Pearl

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Bones and All

  • Padre Pio

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • A Couple

  • Wolf and Dog

  • The Next 365 Days

  • Orphan: First Kill

  • Nope

    ★★★★★

  • In the Flesh

  • Persuasion

  • Lynch/Oz

  • Pacifiction

  • Elvis

  • On Xerxes' Throne

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

  • Moonage Daydream

  • Sick of Myself

  • Return to Seoul

  • Smoking Causes Coughing

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

  • EO

  • Armageddon Time

  • Shin Ultraman

  • Top Gun: Maverick

  • 365 Days: This Day

  • The Diamond

  • The Northman

  • Your Boyfriend Is Mine

  • Deep Water

  • Ambulance

  • Bodies Bodies Bodies

  • X