RSS feed for Carly
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
All Hallows' Eve

All Hallows' Eve

2013
×
★★★½
Edit this entry  
10
Pitch Perfect 2

Pitch Perfect 2

2015
×
★★★
Edit this entry  
10
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Clovehitch Killer

The Clovehitch Killer

2018
×
★★★
Edit this entry  
05
Hush

Hush

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Haunt

Haunt

2019
×
★★★
Edit this entry  
03
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★½
Edit this entry  
31
Halloween

Halloween

2018
×
★★★½
Edit this entry  
28
Paranormal Activity 4

Paranormal Activity 4

2012
×
★★★
Edit this entry  
27
Final Destination 2

Final Destination 2

2003
×
★★★
Edit this entry  
26
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★
Edit this entry  
25
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
25
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★★★
Edit this entry  
24
The Strangers

The Strangers

2008
×
★★★
Edit this entry  
22
Benjamin

Benjamin

2019
×
Edit this entry  
21
Paranormal Activity 4

Paranormal Activity 4

2012
×
★★★
Edit this entry  
20
Joker

Joker

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★★
Edit this entry  
19
Paranormal Activity 3

Paranormal Activity 3

2011
×
★★★½
Edit this entry  
19
3 from Hell

3 from Hell

2019
×
★★★
Edit this entry  
19
Paranormal Activity 2

Paranormal Activity 2

2010
×
★★★
Edit this entry  
18
Paranormal Activity

Paranormal Activity

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★
Edit this entry  
15
Nikki Glaser: Bangin'

Nikki Glaser: Bangin'

2019
×
★★★
Edit this entry  
14
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★½
Edit this entry  
13
I Spit on Your Grave III: Vengeance is Mine

I Spit on Your Grave III: Vengeance is Mine

2015
×
★★★½
Edit this entry  
13
I Spit on Your Grave 2

I Spit on Your Grave 2

2013
×
★★★
Edit this entry  
12
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★★★
Edit this entry  
11
I Spit on Your Grave

I Spit on Your Grave

2010
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
06
In the Tall Grass

In the Tall Grass

2019
×
★★
Edit this entry  
05
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Stuber

Stuber

2019
×
★★★½
Edit this entry  
30
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★★
Edit this entry  
29
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Unbelievable

Unbelievable

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
21
31

31

2016
×
★½
Edit this entry  
15
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★½
Edit this entry  
14
Pineapple Express

Pineapple Express

2008
×
★★★★★
Edit this entry  
14
The Devil's Rejects

The Devil's Rejects

2005
×
★★★★
Edit this entry  
13
House of 1000 Corpses

House of 1000 Corpses

2003
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★
Edit this entry  
10
Bill Burr: Paper Tiger

Bill Burr: Paper Tiger

2019
×
★★★½
Edit this entry  
08
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★
Edit this entry  
07
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
06
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★½
Edit this entry  
28
Dave Chappelle: Sticks & Stones

Dave Chappelle: Sticks & Stones

2019
×
★★★½
Edit this entry  
18
Annabelle Comes Home

Annabelle Comes Home

2019
×
★★½
Edit this entry