Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Untold: Swamp Kings

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • It Lives Inside

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Past Lives

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Lamb

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Twenty One Pilots: Livestream Experience

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½