Sort by
  • Bama Rush

    ★★

  • 22 Rooms

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Beautiful Disaster

  • Waco: American Apocalypse

    ★★½

  • A Storm Foretold

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★½

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • The Quiet Migration

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ½

  • Stolen Youth: Inside the Cult at Sarah Lawrence

    ★★★★

  • Sharper

    ★★

  • Meter i sekundet

    ★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Empire

    ★★★½

  • Fear

    ½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Superposition

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ★½

  • You People

    ★★

  • Snow Falls

  • Amber: The Girl Behind the Alert

    ★★★

  • Dog Gone

    ★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★½

  • Elsker dig for tiden

    ★★

  • The Apology

    ★★½

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★½

  • Play Dead

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★

  • The Noel Diary

  • Sugar

    ★½

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★½

  • Chrysanthemum

    ★★★

  • Christmas with You

    ½

  • Falling for Christmas

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★

  • Lot 36

    ★★

  • Prey for the Devil

  • Inside the Shein Machine: Untold

  • Influencer

    ★★★

  • Grimcutty

  • Significant Other

    ★★½

  • Halloween Ends

    ½

  • Mr. Harrigan's Phone

  • My Best Friend's Exorcism

    ★½

  • Entergalactic

    ★★½

  • The Kingdom: Exodus

  • Smile

    ★★

  • Meet Cute

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sins of Our Mother

    ★★½

  • Alice, Darling

    ★★½

  • Sick

    ★★★½

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★½

  • Unruly

    ★★