Sort by
  • The Killer

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Luck

  • Göta kanal 4 - vinna eller försvinna

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • So Damn Easy Going

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Death to 2021

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Back to the Outback

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Finch

    ★★★

  • Jai Bhim

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Attica

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★

  • Cyrano

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Vivo

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Ascension

  • In the Heights

    ★★★★

  • Breaking Boundaries: The Science of Our Planet