• Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Liborio

    ★★★

  • Pleasure

    ★★★★

  • Knocking

    ★★★

  • Flee

    ★★★★★

  • Burrow

    ★★★½

  • The Jonsson Gang

    ★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • The Comeback Trail

    ★★½

  • The Last Bath

    ★★★

  • Horizon Line

    ★★½

  • Come Play

    ★★★½

  • Slalom

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Other Side

    ★★½

  • The Salt in Our Waters

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • La Verónica

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Beginning

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • MLK/FBI

    ★★★½

  • The Macaluso Sisters

    ★★★

  • Night of the Kings

    ★★★★

  • Never Gonna Snow Again

    ★★★½

  • The Man Who Sold His Skin

    ★★★

  • I Am Greta

    ★★★½

  • Quo Vadis, Aida?

    ★★★★½

  • Honest Thief

    ★★

  • Antebellum

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • After We Collided

  • An American Pickle

    ★★★

  • Bert's Diary

    ★★★½

  • Greenland

    ★★★

  • Unhinged

    ★★½

  • Peninsula

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★½

  • #Alive

    ★★★½

  • A Whisker Away

    ★★★½

  • Artemis Fowl

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Dating Amber

    ★★★½

  • The High Note

    ★★★½

  • Out

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★

  • Coffee & Kareem

    ★★

  • Mon amour

    ★★★★

  • Misbehaviour

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • The Hunt

    ★★½

  • Mulan

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • Days

    ★★★★

  • All Hands on Deck

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Digger

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • My Dad Marianne

    ★★★★½

  • Breaking Surface

    ★★½

  • The Call of the Wild

    ★★★