Sort by
  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★½

  • Outlaw Johnny Black

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Reptile

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★½

  • Destination NBA: A G League Odyssey

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Justified: City Primeval

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bama Rush

    ★½

  • Asteroid City

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Mother

    ★★★½

  • Jimmy O. Yang: Guess How Much?

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Ghosted

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★

  • Stephen Curry: Underrated

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • You People

    ★★★½

  • Plane

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Lou

    ★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Athena

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • The Patient

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½