• The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

  • Army of Thieves

  • Eternals

  • The Harder They Fall

  • No Time to Die

  • The Last Duel

  • Last Night in Soho

  • Dune

  • Red Rocket

  • The French Dispatch

  • Wrath of Man

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

  • Palm Springs

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Bright

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Justice League

    ★★★½

  • Wheelman

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Death Note

    ★★½

  • Logan Lucky

    ★★★★½

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★½

  • American Made

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Transformers: The Last Knight

  • Rakka

    ★★★★½

  • Good Time

    ★★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★½

  • The Mummy

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

    ★½

  • Okja

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Baywatch

    ★★★½

  • Alien: Covenant

    ★★★★

  • It Comes at Night

    ★★★★

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • The Fate of the Furious

    ★★★½

  • Power Rangers

    ★★½

  • Life

    ★★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Win It All

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★

  • Fifty Shades Darker

    ½

  • Cherry Bomb: The Documentary

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★½

  • xXx: Return of Xander Cage

  • Live by Night

    ★★★½

  • Assassin's Creed

  • Fences

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Hi Stranger

  • Patriots Day

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★