Sort by
  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • I Came By

    ★★½

  • Look Both Ways

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Incantation

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Munich: The Edge of War

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Voyagers

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Boogie

    ★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Run

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Honest Thief

    ★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Project Power

    ★½

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Underwater

    ★★½

  • Dolittle

    ★★

  • The Grudge

  • 6 Underground

    ★½

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★½

  • The Good Liar

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★½