• Venom

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★★½

  • Oh, Hello on Broadway

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Truth or Dare

    ½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Lincoln

    ★★★★

  • Primal Fear

    ★★★★★

  • Footloose

  • Footloose

    ★★½

  • Ghostbusters

    ★★★★★

  • Ferris Bueller's Day Off

    ★★★★★

  • The Empire Strikes Back

    ★★★★★

  • Aliens

    ★★★★★