Ben has logged 18 entries for films during March 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
World War Z

World War Z

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
A Talking Cat!?!

A Talking Cat!?!

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Taken 2

Taken 2

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
The Fantastic Four

The Fantastic Four

1994
×
½
Read the review Edit this entry  
17
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Outer Space

Outer Space

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Take This Lollipop

Take This Lollipop

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Sprinkler Sprinkled

The Sprinkler Sprinkled

1895
×
Read the review Edit this entry  
13
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Red Balloon

The Red Balloon

1956
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
House

House

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Arnulf Rainer

Arnulf Rainer

1960
×
½
Read the review Edit this entry  
07
A Trip to the Moon

A Trip to the Moon

1902
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Apartment

The Apartment

1960
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Duck Amuck

Duck Amuck

1953
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Mothlight

Mothlight

1963
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Revenge of the Ninja

Revenge of the Ninja

1983
×
Read the review Edit this entry  
02
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry